Безкоштовна доставка замовлень від 1500 грн


© 2024

CASE2CASE є зареєстрованою торговою маркою

Повернення і обмін


Товар, який був персоналізований, не підлягає обміну та поверненню згідно із Законом України "Про захист прав споживачів.

Товари з індивідуалізованими характеристиками, які були створені спеціально для покупця, можуть бути виключені з правил повернення через їхню унікальність.


Обмін або повернення придбаного товару належної якості відбувається протягом 14 днів (згідно із Законом України "Про захист прав споживачів"). Обмін та повернення приймаються лише у тому випадку, якщо товар зберіг свій первинний вигляд, упаковка та етикетка збережені. Всі витрати, пов'язані з поверненням та обміном, включаючи вартість доставки, покладаються на покупця, за винятком випадків, пов'язаних з нашою провиною. Товар повертається на відділення Нової пошти за погодженням.


Обмін або повернення товару неналежної якості здійснюється відповідно до гарантії від виробника коштом Продавця. Після перевірки товару, відбувається відшкодування згідно з рахунком на вказані покупцем реквізити або здійснюється обмін товару коштом Продавця.


Повернення коштів на банківську картку здійснюється упродовж 3 днів з моменту отримання повернення.

Якщо покупець відмовляється від товару з причин, що не пов'язані з його неналежною якістю, покупець зобов'язаний оплатити послуги доставки.


Не підлягають поверненню товари зі слідами експлуатації та пошкодженнями внаслідок експлуатації, не повністю укомплектовані або не збережене пакування, не збережений товарний вигляд та/або споживчі властивості.


З додаткових питань повернення Ви можете звернутися до наших співробітників за телефоном: +38 063 967 68 15


Важливо! Кожне замовлення виготовляється згідно вказаних характеристик при замовленні: матеріал чохла та дизайн вказаний при замовленні.


Звертаємо Вашу увагу, що в готових виробах відтінки кольору можуть дещо відрізнятися від представлених на сайті - це залежить від індивідуальних налаштувань Вашого екрана.