CASE2CASE БЛОГ

Чому жовтіють прозорі силіконові чохли?

Кожного дня ми користуємося телефоном і найпопулярнішим видом захисту є силіконовий чохол, а саме прозорий. Він універсальний та підійде до будь-якої події.

Але як і будь-який інший чохол, силіконовий може змінити свій колір. Чому так відбувається і що на це впливає ми розглянемо у цій статті.

Почнемо з того, що є силіконові чохли низької, середньої та високої якості. Зазначимо, що незалежно від якості чохла з часом прозорий силікон все одно пожовтіє, адже знаходиться під впливом зовнішніх факторів. Ми кожного дня тримаємо смартфон у руках, часто навіть брудними руками. Кладемо телефон у кишеню, де він треться з тканиною, піддаємо його сонячному впливу.

Чохли низької якості швидше піддаються сонячному впливу, змінюють форму та колір. Їх потрібно змінювати частіше, ніж чохли середньої чи високої якості.

Чохли середньої якості краще тримають форму, але можуть жовтіти від бруду чи жиру.

Чохли високої якості дорожче коштують, краще прилягають до телефону, захищаючи його від забруднень. Для кращого захисту виробники зробили чохли з бортами – силіконовими виступами на бічних гранях телефону.

Пам’ятаймо, що основна функція чохла – це захист вашого телефону. А різноманіття дизайнів – це додаткова приємність для Вас.

У магазині Case2case Ви можете обрати чохол на будь-який смак, створити свій дизайн, а наші менеджери з радістю Вам допоможуть.
Чохли