CASE2CASE БЛОГ

Найпопулярніші чохли до телефону в CASE2CASE

Щоденне використання телефону приводить до маленьких пошкоджень, подряпин чи бруду. Щоб максимально захистити телефон використовують різні види чохлів(клік на статтю як вибрати чохол).


Найпопулярнішим видом залишаються силіконові чохли, а саме чорні та прозорі. Адже на них найчастіше використовують дизайн: фото, напис чи логотип.


На чорних силіконових чохлах чудово виходять написи покриті прозорим лаком, що додає рельєфу та краще захищає малюнок від подряпин. Також можна зробити зображення повністю матовим та на всю задню частину чохла.

На прозорих чохлах найчастіше зображують фото чи картинку, рідше – написи. Проте у будь-якому випадку це виглядає дуже стильно.

Є ще один вид чохла - матово-прозорий. Його використовують рідше, адже не всі люблять матові чохли, але він також є популярним серед наших клієнтів.

Наступне місце за популярністю займають силіконові протиударні чохли, що мають спеціальні вставки на бортах аксесуара. Вони також користуються попитом, адже максимально захищають телефон від пошкоджень.

Модель силіконових чохлів з білими та чорними бортами також заполонили серце наших клієнтів. Вони дуже стильно виглядають та підходять як жінкам, так і чоловікам.

Глянцеві кольорові силіконові чохли різняться різноманіттям кольорів на будь-який смак. Кожен обере варіант, що підходить ближче до душі.

Силіконові чохли з мікрофіброю всередині користуються меншою популярністю, але чудово захищають задню панель телефону від подряпин чи бруду.

Обирайте чохол, що підходить Вам по характеру та професії, а наші менеджери залюбки Вам допоможуть.
Чохли