CASE2CASE БЛОГ

Види і форми чохлів до телефону

XXIстоліття – це ера комп’ютерів та гаджетів. Зараз майже кожен, починаючи від дітей і закінчуючи пенсіонерами, мають мобільний телефон. Щоранку ми вимикаємо будильник, дивимось погоду, новини. З телефоном йдемо на рибалку, пляж чи в гори. Щодня телефон зазнає впливу зовнішніх факторів. І щоб уберегти смартфон потрібно використовувати чохли. А які є види чохлів розповімо нижче.

Види чохлів

Чохол-бампер

Його призначення – захистити бічні грані телефону від зіткнень з поверхнями і залишити відкритими передню і задню панель, а для екрану вибирають захисне скло. Підходить для тих, хто хоче показати дизайн телефону.

Чохол-накладка

Найпопулярнішим видом є чохол-накладка. Чому саме він? На це є декілька причин. По-перше, чохол закриває задню панель телефону і надає доступ до всіх портів та камери. По-друге, він не збільшує габарити телефону, оскільки є тонким. По-третє, виробники використовують різноманітні кольори та дизайни. Все для комфорту та краси.

Чохол-книжка

У захисті вашого телефону з таким чохлом точно можете бути впевнені. Оскільки, така модель захищає телефон з усіх сторін, а також бічні грані. Найчастіше використовують високоякісні, зносостійкі матеріали, такі як, шкіра чи шкірозамінник, а всередині – підкладку з мікрофібри, що захистить задню панель від подряпин. Також такий чохол використовують як підставку для перегляду відео чи фільму. Кольорова гама також різноманітна, що робить чохол універсальним та стильним.

Чохол-фліп

Така модель відрізняється від чохла-книжки тим, що кришка відкривається вертикально вниз і для деяких ця функція є зручнішою.

Чохол-футляр


Такий чохол характеризується високим захистом від подряпин чи пилюки. Деякі моделі можуть виготовити з додаткової вставки, що пом’якшує удар під час падіння.

Чохол-кобура

Це такий самий чохол як чохол-футляр, тільки з кріпленням на пояс. З ним не потрібно носити телефон у руках чи кишені.

Чохол на руку

Такий чохол кріпиться на руку і його чудово використовувати під час занять спортом чи пробіжки. У повсякденному житті таке використання не є практичним.


Чохол акумуляторПеревага такого чохла в тому, що він не тільки захищає телефон, а й підтримує роботу смартфона. Недоліком є його габарити та вага.

Аквабокс

Під час підводних зйомок такий аквабокс точно стане вам у пригоді. Але треба обов’язково дотримуватись інструкцій, що йдуть в комплекті.

Форми чохлів

Виробники зробили різні види форм чохлів, які можна обрати для себе.

Ультратонкі чохли


Такі чохли користуються найбільшим попитом, оскільки надтонкий, але міцний матеріал не змінює розмір телефону і надає високий захист. Тримаючи телефон у руці, ви навіть не помітите різниці, коли телефон у чохлі, а коли без. До того ж виробники постаралися і розробили різні дизайни чохлів, на будь-який смак.

Стандартні чохли


Найпоширенішим матеріалом є силікон та пластик. Кольорова гама таких чохлів найбільш різноманітна.

Чохли з підвищеним рівнем захисту


Такі чохли значно збільшують розмір телефону, додають йому масивності. Але з ним Ваш телефон знаходиться у максимальній безпеці. Найчастіше їх купують чоловіки, оскільки це чудовий спосіб показати свій темперамент за допомогою форми і розміру аксесуару.

Вибір чохла все ж таки залишається за Вами. Пам’ятайте, що основна функція чохла – це захист, а на другому місці вже дизайн.


Різні види чохлів Ви можете замовити у магазині Case2case. Наші менеджери залюбки допоможуть втілити у реальність будь-який Ваш дизайн.
Чохли