CASE2CASE БЛОГ

Технології друку чохлів для телефону

У світі існує дуже багато технологій друку (прямий друк, термотрансферне перенесення (флекс-плівка), сублімаційний друк, ультрафіолетовий (УФ) друк, 3D друк) і наша компанія спробувала також безліч. Ми обрали найкраще для найкращих, тобто для Вас. Друкуємо за технологією сублімація та ультрафіолет.

Технологія сублімація


Сублімація — перехід речовини (фарби) із твердого стану в газоподібний, оминаючи рідку фазу. Під час цієї технології чорнила переносять за допомогою високої температури (до +400 градусів).

Головною перевагою сублімації є можливість переносити повнокольорові зображення фотографічної якості. Також плюсом є стійкість надрукованого зображення до впливу зовнішніх факторів.

За допомогою цієї технології можна надрукувати на силіконовому чохлі з металевою пластиною.

Цей чохол охоплює телефон з усіх сторін, а задня частина – металева.
Друк наноситься саме на металеву пластину.
Бортики чохла можуть бути у трьох кольорах – матово-прозорий, білий та чорний.

Технологія ультрафіолет


Друк під час цієї технології можливий на різних поверхнях за допомогою спеціального чорнила, яке засихає від ультрафіолетового випромінювання.

Друкувати можна на силіконових чохлах різних кольорів. Переважно ми використовуємо повністю прозорий або чорний. Під час цієї технології друк наноситься на задню частину, а бортики будуть того кольору що й чохол. Окрім того, сам чохол має додаткові борти навколо камери та виступи навколо екрану. Таким чином Ваш телефон отримує захист з усіх сторін.


Маємо ще один СЕКРЕТ – ми можемо покривати друк спеціальним прозорим лаком – виглядає дуже дорого!


Сам чохол матовий, зроблений з силікону. Друк наноситься на задню частину чохла і додатково на малюнок наносимо лак. Тобто, сам малюнок буде глянцевим та рельєфним на дотик, а все інше матове. Лак додатково захищає дизайн від вигорання та захищає малюнок від подряпин. Найпопулярніший варіант серед всіх матеріалів!

Думаємо, що Ви вже краще зрозуміли про технології друку на чохлах і ця інформація була для Вас корисна.

Зробити замовлення таких чохлів можете на сайті або в Instagram. Наші менеджери з радістю Вам допоможуть і втілять будь-який Ваш задум.
Технології Чохли