CASE2CASE БЛОГ

Як правильно наклеїти захисне скло на телефон

Не завжди чохол може врятувати Ваш телефон від падіння, цю функцію виконує і захисне скло.
– захисне скло розсіює енергію від невеликого удару по всій площі екрану;
– скло приймає на себе: подряпини, дотики гострих предметів та інше;
– в разі серйозного удару – скло б’ється, але захищає екран.

Є 3 основні види захисного скла:

⚪️2D – це прозоре, скло без кольорових вставок. Стандартне пряме скло, межі якого не заокруглені і мають гостру форму. 2D скло використовується для телефонів з прямим екраном старих або бюджетних моделей. 2D скло може бути закруглено з боків, але при цьому не має особливих властивостей і не змінює зовнішній вигляд смартфона.

⚪️2.5D – зазвичай має кольорові краї. Це сучасне скло, яке є проміжним між 2D і 3D. Це також пряме скло, але воно має дуже якісно оброблені і відшліфовані краї, що мають закруглені грані. 2.5D скло відмінно підходить для більшості смартфонів з плоским екраном. Така модель скла приємніша на дотик та гарно прикрашає телефон. 2.5D скло може бути двох видів:
Silk – скло, яке покриває повністю весь модуль і має кольорову рамку. Воно фіксується до екрану телефону виключно по периметру.
Full – скло, яке фіксується по всій площі дисплейного модуля, найкраще тримається на екрані та відмінно розсіює удар.

⚪️3D – це вигнуте і дійсно об’ємне скло, яке підходить до моделей смартфонів з вигнутим екраном . Воно бездоганно прилягає до його екрану і ідеально підходить до корпусу. Воно додає вигляду телефону і надійно захищає.
Також є ще 5D, 7D та інші типи захисного скла, які по типу, структурі і характеристикам такі як і 3D.

Набирає популярності скло, що клеїться на спеціальний клей, який виконаний на полімерній основі і діє лише при ультрафіолетовому випромінюванні. Такий вид поклейки забезпечує більш щільний контакт між дисплеєм і склом. Скло при такому виконанні ідеально лягає на екран телефону і фіксується дуже надійно.

Слід відзначити, що захисне скло необхідно підбирати разом з чохлом, таким чином, щоб вони не “заважали” один одному. Часто краї чохла на телефон впираються в захисне скло і воно починає потроху відклеюватись. Така ситуація муляє око і виглядає не естетично.

Як самостійно наклеїти захисне скло на телефон?

1.Позбавитись від старої плівки чи скла.
Просто потрібно підчепити скло чи плівку нігтем і легенько потягнути. Головне робити це повільно та акуратно. Залишки бруду чи клею очистити спиртовою серветкою.

2. Очистити дисплей.
Для очистки у комплекті до скла йде набір з двох серветок – спиртова та суха. Спиртова використовується для очистки залишків клею від старого скла чи плівки або від застарілого бруду, з яким не справляється суха серветка.
Якщо ж ваш дисплей не дуже сильно забруднений, то рекомендуємо використовувати тільки суху серветку.
Особливу увагу потрібно приділити краям, адже там накопичується найбільше бруду і від чистоти країв залежить якість прилягання скла.
Коли дисплей очищено від бруду та розводів на ньому можуть залишитися пилинки. Щоб забрати їх знадобиться стікер, який йде в комплекті. Просто покладіть стікер липкою стороною до пилинки і заберіть його. Пилинка прилипне до стікера. Обережно пройдіться цією наклейкою по всій поверхні, де видно пилинки.

3. Поклейка скла.
Прикладіть скло до дисплея і перевірте всі отвори. Найпростіше правильно відрегулювати скло за допомогою спеціальних направляючих наклейок або старої-доброї ізоленти.
Тепер приклейте скло до корпусу телефона збоку (огорніть наклейкою дисплей, бік та зад). Таких наклейок має бути мінімум дві: зверху та знизу.
Далі відведіть скло в сторону, акуратно зніміть з нього захисну плівку та прикладіть скло до телефона.
Проведіть пальцем по центру дисплея, скло саме приклеїться. Далі візьміть серветку і притисніть нею скло по всій поверхні, щоб воно міцніше приклеїлося. Тепер відклейте направляючі стікери і все готово.

Різні види захисного скла Ви можете придбати у магазині Case2case, наші менеджери залюбки Вам допоможуть.
Скло